Campings, vakantieparken, groepsaccommodaties, buitensportbedrijven en dagattracties

Afdeling Leisure en Recreatie

Belangenbehartiging - persoonlijk advies - kennis delen en netwerken.
Voor ondernemers in de leisure en recreatie.

Bedrijfsgroepen

Bedrijfsgroepen

De afdeling Leisure en Recreatie bestaat uit vier bedrijfsgroepen:
kampeer- en bungalowbedrijven, groepsaccommodaties, buitensportbedrijven en dagattracties.

Bekijk alle recreatie- en leisurebedrijven die lid zijn van HISWA-RECRON.

Lid worden?

Voordelen van het lidmaatschap

Het lidmaatschap van HISWA-RECRON biedt veel voordelen voor ondernemers van kampeer- en bungalowbedrijven, buitensportbedrijven, groepsaccommodaties en dagrecreatiebedrijven. 

Luuk Jansen - Cam...

Luuk Jansen - Camping Roland in Afferden

"Ik heb veel profijt van mijn lidmaatschap. Zo hanteer ik de RECRON Algemene Voorwaarden en maak ik regelmatig gebruik van het juridisch advies en de ondersteuning van de regiomanager, bijvoorbeeld bij ruimtelijke ordeningzaken. Het netwerken en kennisdelen met collega-ondernemers is een echte pré."

Kennispartners en leveranci...

Kennispartners en leveranciers in de leisure en recreatie

HISWA-RECRON kent een business club. Een exclusieve groep van bedrijven die van betekenis zijn voor ondernemers in de leisure en recreatie. Deze HISWA-RECRON Business Club bestaat uit Partners in Business, Kennispartners en TOP Suppliers.

Ze beschikken over kennis en deskundigheid die zij graag met onze leden delen. Bijvoorbeeld bij landelijke en regionale bijeenkomsten of in onze vakbladen Recreactie en HISWA Magazine, nieuwsbrieven of Kennisbank